Grafik 2D do identyfikacji wizualnej gier

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Opolu)

Opis stanowiska

Dynamiczny rozwój firmy Ineva Services Limited S.K.A., generuje potrzebę poszerzenia naszego zespołu projektowego o kreatywną i utalentowaną osobę, która zasili nasze szeregi na stanowisku Grafika 2D. Głównym celem pracy na tym stanowisku będzie tworzenie oprawy graficznej wielu różnorodnych projektów w znaczącym stopniu związanych z identyfikacją wizualną gier.

Osoba zatrudniona na stanowisku Grafika 2D będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za:

  • Identyfikację wizualną i przygotowanie materiałów graficznych na potrzeby działu marketingu i innych działów wewnętrznych;
  • Realizację rozwiązań graficznych w oparciu o zgłaszane potrzeby;
  • Proponowanie i projektowanie rozwiązań dla realizowanych projektów na podstawie znajomości aktualnych trendów i najnowszych technologii wykorzystywanych w grach;
  • Opracowywanie i tworzenie materiałów typu: zdjęcia, foldery, banery internetowe, plakaty, katalogi, elementy komunikacji wizualnej.

Oczekiwania

  • Doświadczenie w projektowaniu grafik na potrzeby Internetu m.in. reklam, banerów;
  • Praktyczna umiejętność obsługi programów graficznych (Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, IndDesign inne.);
  • Doświadczanie w edycji fotografii cyfrowej;
  • Doświadczenie w pracy przy użyciu tabletu graficznego;
  • Mile widziana umiejętność tworzenia layoutów graficznych stron internetowych;
  • Wyczucie estetyki;
  • Kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespole, zaangażowanie, samodzielność;
  • Terminowość, dobra organizacja czasu pracy, otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w doświadczonym zespole umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy;
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności;
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy.

Aplikacje w postaci CV oraz portfolio, a także wymagań finansowych prosimy przesłać na adres .
Do rozpatrzenia kandydatury warunkiem bezwzględnie koniecznym jest przesłanie przynajmniej kilku dobrej jakości prac (w formie portfolio lub dołączonych plików jpg).

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.